• تاریخ انتشار : یکشنبه 1 خرداد 1401 - 11:29
  • کد خبر : 559
  • چاپ خبر
نصرالله شفیعی

از سند ۲۰۳۰ تا سلام فرمانده!

کمیل نیوز- هنوز از یاد نبرده ایم که دولت غرب گرای روحانی می کوشید علی رغم دستور صریح رهبری مبنی بر حذف سند 2030، آن را در مدارس پیاده کند.

به گزارش کمیل نیوز، هنوز از یاد نبرده ایم که دولت غرب گرای روحانی می کوشید علی رغم دستور صریح رهبری مبنی بر حذف سند ۲۰۳۰، آن را در مدارس پیاده کند. لجبازی و اصرار روحانی بر اجرای این سند ننگین تا پایان دولتش ادامه داشت تا اینکه دولت دکتر رئیسی اجرای این سند را ملغی اعلام کرد. امروز آموزش و پرورش ایران وارث عملکرد غربگرایانی است که به شدت سیاست اسلام زدایی و انقلاب زدایی داشتند. سال ها باید طول بکشد تا مدیران و مسئولان انقلابی و تحول خواه به همراه معلمانی از این قبیله، بتوانند آموزش و پرورش را به جایگاه واقعی خویش برگردانند.

رسالت این تحول عمیق و بنیادین تنها بر عهده ی کادر آموزش و پرورش نیست، بلکه همه ی نیروهای متعهد و همه ی دستگاه های مرتبط، باید تلاشی مضاعف به خرج دهند تا شاید بتوانند آب رفته را از جوی برگردانند.

یکی از کارهای تمیز فرهنگی که از مصادیق آتش به اختیار است همین سرود سلام فرمانده است. این سرود در فاصله ی کوتاهی توانست از مرکز بزگ عبادی فرهنگی مهدویت مسجد جمکران، نقاط مختلف ایران را در نوردد و هم اکنون در حال مانور در سطح بین المللی و در میان عاشقان انقلاب اسلامی است.

استقبال بی سابقه از این سرود چهار نکته مهم را به ما یادآور می کند:

۱ـ هر اثر انقلابی و دینی و فرهنگی اگر با زبان هنر ارائه شود و این ارائه به خوبی انجام پذیرد می تواند بر دل ها بنشیند و بازخورد گسترده و مثبتی در سطوح مختلف داشته باشد.
۲ ـ واکنش معاندین و مخالفین و غربگرایان و رسانه های بیگانه در برابر این سرود فاخر و این کار تمیز فرهنگی نشان داد که دشمنان تا چه اندازه نسبت به ترویج ارزش های دینی و انقلابی در کشور ایران حساس هستند.

۳ ـ این تجربه ی گران قدر مسئولیت همه ی کسانی که توان خلق چنین آثاری را دارند هر چه بیشتر سنگین کرده است و در این مبارزه ی بی امان راهی جز تداوم این گونه فعالیت ها نیست.

۴ـ خباثت ها و رذالت هایی که دشمنان داخل و خارج نسبت به این سرود و خالق آن نشان داده و می دهند بیانگر این است که جبهه ی باطل اعم از مخالفین و معاندین و غربگرایان در تقابل و صف آرایی در برابر جبهه ی حق چه ماهیت پلید و کثیفی دارد. همین اقدامات ناجوانمردانه که تمامی مسیرهای تخریب را دارند طی می کنند نشان می دهد که جبهه ی باطل نه تنها در عرصه ی نظامی بلکه در عرصه ی فرهنگی نیز با وجود داشتن بزرگ ترین ابزار رسانه ای چقدر دستش خالی است. این امر نشان دهنده سنت الهی نابودی باطل و پیروزی حق است. سرعت یا کندی این مسیر محتوم، بستگی به میزان فعالیت اهل حق است.

لینک کوتاه

برچسب ها

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.