• تاریخ انتشار : جمعه 13 خرداد 1401 - 21:21
  • کد خبر : 983
  • چاپ خبر
اسداله پازوکیان:

جشنواره صهیونیستی کن به دنبال شناسایی بی بنیان ترین افراد است

کمیل نیوز- هرساله تلاش جشنواره صهیونیستی کن بر این است تا بی بنیان ترین افراد که هیچ پایه شناخت معرفتی و معنوی ندارند را شناسایی کنند.

به گزارش کمیل نیوز، اسداله پازوکیان– دیوید هوارث، از نظریه پردازان سیاسی ،معتقد است بر مبنای نظریه گفتمان،گفتمانهای هژمونیک (قدرت طلب و سلطه جو) ،

-اولا:به دنبال ایجاد مرز سیاسی هستند .

-ثانیا:دائمی و همیشگی نیستند.

بر همین مبناست که این نظریه پرداز و سایر نظریه پردازان مکتب گفتمان صراحتا بیان می کنند که علی رغم تلاش ایدئولوژی،لیبرالیسم و نیولیبرالیسم این گفتمانهای غربی نمی‌توانند سرنوشت سایر مردم دنیا را برای مدت طولانی به دست گرفته و آنان را به دنبال خود بکشانند و از دید افرادی مثل لاکلاو و شنتال موفه و نیز سیاستمداری مثل زبیگنیو‌ برژینسکی این گفتمانها به علت ضعف در مفصل بندی مبانی نظری خویش مجبور هستند این ناکارآمدی و ضعف را ولو با ساختن فیلمهای تبلیغاتی که بیشتر به جنگ شباهت دارند به پیش ببرند.

رویکرد غرب در خصوص گفتمانهای جدید و نو که به دور از فضای قهر،غلبه،کشور گشایی،تجاوز به حریم انسانها ،نقض فاحش حقوق بشر و صرفا به دلیل جذابیت های معنوی الهی،انسانی و فطری همچون جریانی پاک و قابل اقناع و پذیرش در محیط نظام بین الملل راه افتاده و‌ در حال بالا بردن خیل طرفدارانش است.

طبیعی است غرب تحمل چنین قدرت جذب و اقناعی را از طرف گفتمانهای غیر غربی ندارد و به هر شکل ممکن خواستار آسیب رساندن به آنهاست.

نگارنده یاد جمله ایی از کتاب پرفسور جیمز بیل (تحت عنوان عقاب و شیر افتاد» که در آن یکی از سران سابق صهیونیست ،صراحتا بیان می دارد :

«این نغمه محمد گرایی که از مرکز ثقل قدرت در خاورمیانه » راه افتاده باید در نطفه خفه شود.

و در این عبارت مرکز ثقل قدرت خاورمیانه همان اشاره به قدرت اصیل و جاودانه معنوی انقلاب اسلامی ایران است که به لحاظ ظرائف معنوی در حال یارگیری و افزایش طرفدار از راه ترویج معنویت و نه راه زور در نظام بین الملل است.

به راستی در فهم کژاندیشی های این جاهلیت مدرن غربی اشارات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و این حکیم الهی حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای عزیز (زید عزه،الشریف ) چقدر راه گشاست .که معظم له در این روزها در کنار سایر راهنمایی های ارزشمند توصیه به شناخت تاریخ و فهم جریان شناسی تاریخی نیز می نمایند.

قریب به هزار و چهار صد و اندی سال پیش ،معاویه ،سر سلسله خلفای اموی و بنی امیه ،برای حذف نام امام المتقین (ع) و پیامبر مرسل ،رحمت للعالمین (ص)،قسم یاد نمود که نام آنان را از جامعه حذف و نگذارد تا از مأذنه ها پخش گردد.
حتی معاویه و سمپاتهای بنی امیه در تمامی اماکن و محله ها راه افتادند تا با وارونه نمایی جریانات ،خود را حق و امام برحق ما را نا حق جلوه دهند.(مطالعه کتاب الغارات توصیه می گردد.) به این هم بسنده نکردند ،و تلاش کردند تا با بکارگیری شقی ترین افراد و دادن پولهای هنگفت به آنان ،این لشگریان قسی القاب را به بلاد اسلامی اعزام ،تا هر جا عاشقان و ارادتمندان ولایت ،حضرت علی ابن ابی طالب (ع) حضور داشتند،تاراج و غارت،به نوامیسشان تعدی ،و به بدترین وضع ممکن تصفیه و کشتار(مثله) نمایند که شرح ما وقع آن در دل تاریخ وجود دارد و خود نمایشگاه و ویترین جریانات ظلم و جور را بهتر از هر روایتگری ،نقل مینماید.

حال همین فتن جمع شده و در این دوره ،سعی دارند تا در چارچوب ابر پروژه هایی چون:اسلام هراسی و ایران هراسی ،با بکار گیری شنیع ترین مهره های ضد اخلاقی خویش که وامدار مکتب هالیوود هستند ،جنگ مورد نظر را با پیش فرض مبطل و باطل ،پیروزی نئو نازیسم و نئو فاشیسم غربی ( هیتلر و موسولینی برای تصاحب قدرت چه جنایت‌ها کردند که محصول عملکردشان ریشه کشتار جامعه انسانی در جنگهای جهانی اول و دوم شد ) در قالب ادبیات مردم‌پسند نیولیبرالیسم ،غربی پیش برند.

هانتینگتون ،صراحتا میگوید ،جهان باید به شکل آمریکا نوسازی شود.(حتما نوسازی آمریکا را مطالعه کنید تا دریابید برای اینکه آمریکا به رشد برسد چه میزان از ملل بومی آمریکا،مردم جهان و کشورهای جهان از بین رفتند)

و تلاش جشنواره صهیونیستی کن ،که هر ساله در شهر کن فرانسه بر گزارش میگردد،سعی دارد تا با شناسایی،بی بنیان ترین افراد که هیچ پایه شناخت معرفتی و معنوی ندارند و صرفا تلاش میکنند ،تا جهت کسب پول، شهرت و البته لذت جنسی ،همه جور قمار را بنمایند،هم در همین راستا قابل تحلیل است.

این افراد که در حقیقت در چارچوب مدل نیکسون -کسینجری از جنگ (مدل proxy -war یا همان جنگ نیابتی) ،نقش پیاده نظام و کارگزار بنگاه رسانه ای،غرب را ایفا نموده و تلاش دارند تا با توهین ،تخریب،ایزوله کردن هنجاری،سم پراکنی که بر علیه جامعه هدف می نمایند(همچون مصاحبه خانم بازیگر ایرانی ،ت.ع با شبکه های غربی ) در کنار هجمه به ارزشها ی مذهبی خیلی از ارادتمندان به حضرات اهل بیت (ص) ،این گونه توهین‌های هدایت شده را عادی انگار نمایند.البته مقصد اصلی آنان ،اقامت گرفتن و سیتیزن شدن در کشورهایی است که هیچ اعتنایی،به اسلام،ایران و فرهنگ ایرانی ندارند.

البته این افراد و برنامه ریزان اصلی چنین مقاصد شومی یادشان رفته :

– چراغی را که ایزد بر فروزد …‌‌.. هر آنکس پف کن ریشش بسوزد.

اسلام،و وجود نازنین حضرات معصومین (ص) توسط پروردگار متعال صیانت شده و تعرض به وجود این ارزشها،موجب نابودی ،تعرض کننده میگردد و این مسأله به تجربه ثابت شده است.

-و‌ نیز حتما به سرنوشت شوم سلمان رشدی ،عامل موهن به کتاب ،خداوند متعال قرآن کریم نگاه کنید.
تا لحظه آخر که به درک واصل شود ،منزل به منزل مراقبت میشد تا ،طرفداران اسلام عزیز با او تسویه حساب ننمایند.هرچند تا لحظه آخر فداییان اسلام عزیز بارها ،جهت انتقام از این جرثومه فساد ،تا مرز شهادت نیز پیش رفتند.

لینک کوتاه

برچسب ها

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.